Hrabárna lega - kamenná prodejna
Hrabárna lega - prodejna Blog Hrabárny lega Galerie Hrabárny lega Kontakty E-shop Hrabárny lega

VĚRNOSTNÍ PROGRAM
15. dubna 2021

V dnešní době slev a různých akcí, jsme pro Vás připravili extra výhodnou slevu na nákupy na našem e-shopu Hrabárny lega. Oproti konkurenci naše sleva platí neomezeně dle hodnoty Vašich nákupů. Slevy platí pouze pro registrované zákazníky a při nákupu musíte být přihlášeni. Objednávky se Vám budou během roku sčítat. Po dosažení záchytných bodů budete mít na každou další objednávku slevu.

- po překročení hranice 600 Kč je sleva 5% na všechny následující objednávky
- po dosažení hranice 2000 Kč je sleva 10%
- nad utracené 3000 Kč je sleva 15%

(Sleva se netýká produktů v sekci SETY- NOVÉ)


NOVÝ WEB
15. dubna 2021

Podpůrná stránka e-shopu Hrabárny lega na Facebooku funguje již nějaký pátek, kde můžete odebírat novinky, informace o zboží a různé zajímavosti. Mysleli jsme i na zákazníky, kteří nemají profil na Facebooku a proto jsme vytvořili ještě jeden samostatný web, právě pro tyto účely.

Na hlavní stránce budou přibývat informace o naskladněném zboží a aktuality, delší zprávy a oznámení v kategorii blog. V galerii naleznete aktuální fotky prodejny v Rakovníku. Důležité informace, kontakty a odkazy na další webové stránky se nacházejí v kategorii kontakt. Posledním odkazem v hlavním menu je adresa přímo na e-shop Hrabárny lega.OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Čt
9:00 - 16:30

ADRESA:

Havlíčkova 2583
Rakovník
269 01


Hrabárna lega na
Facebooku

Lego Hrabárna na Facebooku


Partner:

Zásilkovna na Hrabárně

Na prodejně lze podávat nebo vyzvedávat balíky ze Zásilkovny

powered by Wojtech 2o18